Moje zkušenosti s poskytovateli webhostingu

Jelikož se v prostředí webů pohybuji už nějakou dobu, stihl jsem vystřídat několik poskytovatelů webhostingu. V tomto příspěvku se s Vámi pokusím podělit o zkušenosti.

Websupport

Websupport byl můj první poskytovatel hostingu, a také jsem u něj byl nejdelší dobu (něco přes rok). Websupport je technicky dobře zvládnutý, podpora je taky super. Od Websupportu jsem odešel kuli vysokému omezení místa, resp. místo je velice drahé. (1 GB za 39kč/měsíc bez DPH) Pokud máte web nenáročný na místo tak doporučuji.

Active24

U Active24 jsem byl nejkratší dobu, na první pohled vše vypadá skvěle, ale bohužel jen vypadá. V administraci spoustu věcí nefunguje a mají problémy s výpadky. Tento hosting měl u mne nahradit WebSupport, tak se ale kuli problémům nestalo. Nedoporučuji.

Váš hosting

Váš hosting je taková menší a nenápadná firmička, ale má kvalitní služby. Podpora je příjemná a nemá problém řešit věci které ani řešit nemusí. Aktuálně u nich mám 1 hosting. Pokud máte menší web tak doporučuji.

Wedos

Když jsem hledal neomezený hosting tak mi padl do oka Wedos, tak jsem si u nich jeden hosting pořídil. Když jsem ho začal testovat tak jsem zjistil že je že všech nejrychlejší a nemá žádný problém s náročnějšími aplikacemi jako je např. WordPress. U Wedosu mám aktuálně 2 hostingy, na jednom beží i tento blog, takže můžete posoudit sami 🙂 Pokud máte o něco málo náročnější web nebo chcete neomezený prostor tak by Wedos měl být jasná volba. Ale dejte si pozor na cenu, v ceně není HTTPS což je už nutnost, takže si musíte připlatit 10kč/měsíc (bez DPH), i přes to je Wedos výhodný hosting.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *